Registrácia NTL

Nová sezóna Niké TOP ligy – Jeseň 2020 sa naplno rozbieha už 21.septembra. Od dnešného dňa sú registrácie spustené. V novej sezóne Vám k registrácii prinášame viaceré novinky.

Najväčšia amatérska súťaž v malom futbale opäť, už po 13-krát, otvára registrácie do novej sezóny. Prihlásiť sa môžu okrem existujúcich aj nové tímy a už tradične aj jednotlivci, ktorí by si Niké TOP ligu radi zahrali, no chýba im partia či dostatočný počet hráčov. 

 Čo je Niké TOP liga?

„TOP liga je najväčšia amatérska - rekreačná liga v malom futbale na Slovensku, ktorá bude združovať viac ako 200 amatérskych tímov v Bratislave, Trnave, Nitre, Piešťanoch, Prešove a Humennom,“  hovorí riaditeľ TOP ligy a zároveň prezident Slovenského zväzu malého futbalu Peter Králik.


Prečo je Niké TOP liga určená práve pre Vás? 

„Snažíme sa maximálne vyhovieť tímom, či je to hracím dňom alebo časom, kedy sa začnú jednotlivé zápasy. Po každom zápase majú tímy a hráči k dispozícii detailné štatistiky vrátane highlightov zo zápasov. A taktiež dbáme na kvalitné športové pomôcky na zápasoch, takže hráčom nič nechýba k podaniu čo najlepšieho športového výkonu. Spokojnosť tímov je pre nás klúčová a aj vďaka ním sa snažíme každým dňom posúvať vpred. 

Čo špeciálne čaká hráčov Niké TOP ligy v novej sezóne? 

Vďaka partnerstvu s Niké získa každý registrovaný tím až 100 € na nákup nových dresov a každý novo registrovaný hráč v Niké získa taktiež 10 € bonus na stávku. V praxi to znamená, že každý registrovaný tím môže získať už pri registrácii viac ako 250 € naspäť. A to nehovoriac o tom, že si pravidelne zašportuje, zahrá s priateľmi malý futbal a urobí niečo aj pre svoje zdravie. 

 

Základné informácie o Niké TOP lige v malom futbale

- 160 tímov v 6 mestách Slovenska (najväčšia súťaž v Bratislave so 110 tímami)

- tímy sú prerozdelené podľa výkonnosti do 1. až 4. TOP ligy

- možnosť vybrať si preferovaný hrací deň a preferovaný hrací čas

- highlighty a štatistiky po každom zápase

- kvalitné športové pomôcky

- delegovaní rozhodcovia

- hrací čas 2x25 minút

- ocenenia pre najlepšie tímy

- možnosť postúpiť aj na celoslovenské či európske podujatia v malom futbale

- ambasádori TOP ligy sú Szilárd Németh, Miroslav Karhan, Ľubomír Moravčík, Juraj Vengloš a Helena Bašistová

 

Máte partiu, s ktorou chodíte hrávať, alebo by ste chceli začať chodiť hrávať večer po práci/škole?

Niké TOP liga je amatérska (rekreačná) súťaž v malom futbale určená pre všetkých, ktorí si chcú zahrať futbal bez ohľadu na úroveň svojich zručností. Pestrosť ligy spočíva v tom, že každý týždeň máte možnosť nastúpiť proti inému tímu z vašej skupiny a porovnať tak svoje sily s väčším počtom hráčov. 

Navyše stačí, ak Vás príde aspoň 6, aby ste mohli odohrať svoj zápas a nemusíte tak týždeň čo týždeň zháňať 10 hráčov, aby ste si zahrali v telocvični. V Niké TOP lige bude pre Vás všetko pripravené. Od súpera, cez rozhodcu, kameramanov, kvalitné lopty až po najlepšie videá zo zápasov.

 Neváhajte, prihláste svoj tím a staňte sa súčasťou projektu, ktorý vám zaručene prinesie veľa športových zážitkov a možno aj priateľstiev.

Nemáš tím a chceš hrať Niké TOP ligu? Máme riešenie!  

Postup je jednoduchý, stačí len vyplniť registračný formulár ako jednotlivec a my ťa buď pridáme do už existujúceho tímu, alebo vytvoríme úplne nový tím z jednotlivcov tak, aby bol schopný fungovať sám počas celej sezóny. Takto sa Niké TOP lige podarilo vytvoriť už viac ako 25 tímov, či už v Bratislave, Trnave, Nitre, Prešove a Piešťanoch. Príkladom môžu byť tímy ako FC Individuals Bratislava, Individuals team Nitra, Indivindi, ČSSR, The Cats, FC Individuals Trnava, FC Individuals Pieštany, The Individuals atď.


Dôležité dátumy a platba štartovnéhoDruh tímuŠtart registrácieKoniec registrácieTermín na úhradu štartovného (prípadne zálohy 150 €)Termín na skompletizovanie štartovného **
Existujúce tímy Niké TOP ligy11. august24. august6. september21. september *
Existujúce tímy Niké TOP ligy Humenné11. august13. september13. september21. september *
Nové tímy a tímy Uniligy11. august6. september6. september13. september

* termín úhrady štartovného posunutý vďaka výhode plynúcej z členstva v súťaži Niké TOP liga

** platí pre Bratislavu: v prípade záujmu o úhradu v 2 splátkach je potrebné uhradiť 2. splátku v kancelárii Niké TOP liga (adresa: Ružinovská 28, 821 03 Bratislava - Ružinov)

** platí pre ostatné mestá: v prípade záujmu o úhradu v 2 splátkach je potrebné uhradiť 2. splátku v deň prvého zápasu sezóny v hotovosti organizátorovi.


Po riadnej registrácii je potrebné uhradiť štartovné na účet: SK71 1100 0000 0029 4808 2978.

Do poznámky pri platbe uveďte názov tímu.

 

Štartovné

Mesto (úroveň ligy)Suma
Bratislava, 1. liga380 EUR
Bratislava, 2., 3., 4. liga a liga 35+350 EUR
Trnava300 EUR
Nitra330 EUR
Piešťany330 EUR
Prešov300 EUR
Humenné330 EUR


Chceš nové dresy? Spoločnosť Niké každému tímy prispeje 100€

Chceš v novej sezóne Niké TOP ligy zahviezdiť v nových dresoch? Spoločnosť Niké každému tímu prispeje sumou 100€ na novú sadu dresov. Celý postup uplatnenia zľavy, farebnosti dresov a bližšie informácie nájdeš na TOMTO LINKU.

Okrem toho pripravila spoločnosť Niké pre každého nového zaregistrovaného hráča kredit vo výške 10 EUR. Tímy tak môžu dostať veľkú časť z hodnoty štartovného späť už pri samotnej registrácii!