Tradičné podujatie Večer s Niké TOP ligou sa uskutoční už nasledujúcu stredu 28. júla o 19:00 v bare Sundeck. Súčasťou bude tradične tombola a odovzdávanie cien pre najlepších jednotlivcov a tímy v sezóne Jeseň 2020.
Pozývame všetkých hráčov a fanúšikov Niké TOP ligy na tradičné ukončenie sezóny Jeseň 2020 pod názvom Večer s Niké TOP ligou.
Po minuloročnom pozitívnom ohlase ukončenia sezóny na lodi sme sa rozhodli aj tento rok vybrať ako miesto konania loď. Tento krát na opačnom brehu Dunaja z petržalskej strany na Tyršovom nábreží v bare Sundeck.
Môžete sa taktiež tešiť na tradičnú tombolu o zaujímavé ceny a nezabudnite, že prvých 100 pív si vychutnáte zadarmo (takže sa určite oplatí prísť včas).
Zarezervovať si svoje miesta môžete do nedele 25.7. na TOMTO LINKU.
Dátum a čas: streda 28.7.2021 o 19:00
Dresscode: Party Boat (inšpiráciu nájde v priloženej galérii)
Miesto: Sundeck
Zoznam ocenených na večeri s Niké TOP ligou:
1. TOP liga
1. miesto Papalalulu
2. miesto GPS Ovsište
3. miesto TIKI TAKA
Najlepší strelec: Emil Haladej (AFT Wolves) - 29 gólov
2. TOP liga - Skupina A
1. miesto: Partners Group SK
Najlepší strelec: Dávid Csáder (Atlético Samaria - 16 gólov
Najlepší strelec: Ivan Boroš (FC Foxes) - 16 gólov
2. TOP liga - Skupina B
1. miesto: El Dvory United
Najlepší strelec: Radovan Olas (Ankle destroyers) - 16 gólov
2. TOP liga - Skupina C
1. miesto: Aktivizér
Najlepší strelec: Ivan Boroš (Olympique) - 14 gólov
2. TOP liga - Skupina D
1. miesto: White-Horses
Najlepší strelec: Marián Pitel (White-Horses) - 11 gólov
2. TOP liga - Skupina E
1. miesto: FC Red Devils B
Najlepší strelec: Michal Urban (Attack Šamorín) - 24 gólov
3. TOP liga - Skupina A
1. miesto: Bez Názvu
Najlepší strelec: Marek Wallner (Dreváci) - 14 gólov
3. TOP liga - Skupina B
1. miesto: AFT Wolves "B"
Najlepší strelec: Anton Štajer (BOOBIES) - 8 gólov
3. TOP liga - Skupina C
1. miesto: Dúbravka Punchers
Najlepší strelec: Rastislav Gullár (Dúbravka Punchers) - 21 gólov
3. TOP liga - Skupina D
1. miesto: FC Pudingáči
Najlepší strelec: Deniz Jaiovski (FC Pudingáči) - 14 gólov
3. TOP liga - Skupina E
1. miesto: FC CORLEONE
Najlepší strelec: Lukáš Gálik (Indivindi) - 15 gólov
4. TOP liga - Skupina A
1. miesto: Green Line
Najlepší strelec: Matúš Kormaník (Green Line) - 16 gólov
4. TOP liga - Skupina B
1. miesto: Dinamo Kometa
Najlepší strelec: Boris Petráš (FCA TEAMWORK) - 14 gólov
4. TOP liga - Skupina C
1. miesto: Fešandy
Najlepší strelec: Adam Berec (Defenders) - 14 gólov
Tešíme sa na spoločné stretnutie