|
Stanislav Chudík

Súboj o pozíciu lídra

BRA

Vo štvrtok nás čaká predposledné kolo nadstavbovej časti v skupinách FINAL 6 a O umiestnenie. V skupine FINAL 6 sa môžu fanúšikovia tešiť na zápas o prvé miesto. Zápasy sa odohrajú v stredu večer.

V úvodnom zápase FINAL 6 sa stretnú Corpona a Ako chcete. Hráči Corpony ešte v nadstavbe nedokázali zvíťaziť. Doposiaľ majú v tabuľke len jediný bod za remízu s Dúbravkou punchers. Ako chcete je zatiaľ na štvrtej priečke s troma bodmi. Uvidíme až v zápase, či si Corpona pripíše prvú výhru, alebo si Ako chcete upevní pozíciu na postup do semifinále. V druhom zápase FINAL 6 je na programe šláger kola o prvé miesto v tabuľke. Stretnú sa v ňom dva sedembodové tímy. Prvý Western Camp si zmeria sily s druhou Dúbravkou punchers. Tímy delí v tabuľke len skóre. Posledným zápasom v skupine, z ktorej vzídu tímy bojujúce o medaily, sa stretnú Papalalulu a AFT Wolves. Pôjde o veľmi dôležitý súboj. Papalalulu je zatiaľ so štyrmi bodmi na treťom mieste. AFT Wolves je na piatom mieste s troma bodmi. V prípade víťazstva AFT Wolves sa môžu "vlci" dostať pred svojho stredajšieho súpera. 


V skupine O umiestnenie sa stretne GPS Ovsište a FC Individuals. GPS Ovsište je zatiaľ na druhom miesta tabuľky vďaka lepšiemu skóre so šiestimi bodmi v tabuľke. FC Individuals je zatiaľ na spodku tabuľky s nula bodmi. GPS Ovsište si môže upevniť priečku zaručujúcu účasť v prvej lige aj v ďalšej sezóne. Prvá Biela Orava sa stretne s piatou TIKI TAKA. Biela Orava sa v prípade víťazstva môže priblížiť k istote záchrany v prvej lige. V prípade, že zvíťazí TIKI TAKA, sa môžu dotiahnuť bodovo na svojho súpera. 

Zápasy LIVE

Všetky zápasy 1. Niké TOP ligy v Bratislave si budete môcť pozrieť aj LIVE na našom YouTube Niké TOP liga. 

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. ACH Ako chcete 5 26:24 12
2. DP DPunchers 5 23:17 8
3. AFT AFT Wolves 5 17:17 7
4. ELD El Dvory Uni. 5 18:17 7
5. TIK TIKI TAKA 5 20:19 6
6. BO Biela Orava 5 19:29 2

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
1. BO Jozef Volček 11 Gólov
2. ACH Jaroslav Hrdina 10 Gólov
3. DP Simon Tichý 7 Gólov
4. TIK Tomáš Reguly 7 Gólov
5. ACH Tomáš Kadik 7 Gólov
6. ELD Adam Petrušek 5 Gólov
7. DP Michal Bohmer 5 Gólov