|
Juraj Šupák

Vieme ako sa najlacnejšie dostať z Bratislavy do Nitry, Banskej Bystrice, Popradu, Prešova, či Košíc

Niké TOP Liga

Cestujete po Slovensku a hľadáte stále najvýhodnejší a najpohodlnejší spôsob prepravy? Vyskúšajte najrýchlejšie expresné autobusové spojenia medzi najväčšími Slovenskými mestami, medzi ktoré patria tiež mestá, v ktorých sa hrá Niké TOP liga, luxusnými zájazdovými autobusmi, za najvýhodnejšie ceny dopravy.

V súčasnosti autobusový dopravca, náš partner, - Cestovná kancelária DAKA spája Bratislavu s Nitrou (6x denne), s Banskou Bystricou (4x denne), s Popradom, Prešovom, Trnavou, Zvolenom, Rimavskou Sobotou, Lučencom, Rožňavou a Košicami (2x denne) a s Michalovcami a Humenným (1x denne) a to vždy v každom smere.

Autobusy premávajú podľa platného cestovného poriadku každý jeden deň, vrátane víkendov a sviatkov. Nemusíte tak sledovať neprehľadné cestovné poriadky a hľadať, či v daný deň spoj odchádza, keďže autobusy jazdia rovnako každý deň.

Všetky autobusy sú vybavené s WC, WiFi, min. 2x TV, DVD, rádiom, chladničkou, kávovarom, klimatizáciou a USB nabíjačkou. Sedadlá sú polohovateľné a polokožené s lakťovou opierkou a poskytujú dostatok priestoru pre cestujúcich.


Každý cestujúci má možnosť využiť stolík, odkladaciu sieťku aj nožnú opierku. Samozrejme najdôležitejšou zložkou sú profesionálni a skúsení šoféri, ktorí tvoria kvalitu a ktorých si starostlivo vyberajú.

V autobuse sú Vám k dispozícii aj teplé a studené nápoje, čerstvé bagety, či bohaté doplnky ako cestovateľský balíček, krížovky, či rúško.

Ceny lístkov začínajú už od 2,29 € na najkratšom úseku trasy. Dopravca ponúka aj zľavnené cestovné pre deti, mládež do 24 rokov, osoby nad 65 rokov a osoby ZŤP.

Lístky na dané linky je možné pohodlne zakúpiť vopred cez stránku CK DAKA a to aj s dodatočnou 5 % zľavou, pričom lístok je možné bezplatne zrušiť až do doby 15 minút pred odchodom spoja.

Samozrejme je možné lístok zakúpiť aj na autobusových staniciach, aj priamo v autobuse u šoféra, kde ale žiaľ nemáte istotu, že sa do autobusu dostanete, keďže autobusy sa často vypredajú vopred.

Cestovný poriadok spolu s cenníkom na linku 102 519: Bratislava - Trnava - Nitra - Zvolen - Lučenec - Rimavská Sobota - Rožňava - Košice - Michalovce - Humenné, nájdete TU a na linku 102 516: Bratislava - Nitra - Banská Bystrica - Poprad - Prešov TU .

Prajeme Vám šťastnú cestu

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. PPL Papala 4 28:8 9
2. AFT AFT Wolves 4 25:11 9
3. COR Corpona 4 15:18 9
4. PER Pergami Team 2 9:7 6
5. FAR Farma Áčka 4 20:20 3
6. FCI FC Individual 3 7:23 3
7. WH White-Horses 4 11:19 3
8. RED Devils 3 10:19 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
1. AFT Emil Haladej 11 Gólov
2. PPL Martin Jurkemik 8 Gólov
3. FAR Šimon Spišiak 7 Gólov
4. WH Marián Pitel 6 Gólov
5. PPL Michal Javnický 6 Gólov
6. FAR Ondrej Volek 5 Gólov
7. COR Ján Vilhan 5 Gólov