|
Filip Myslík

Papalalulu dvojnásobným šampiónom

Bra

Letná Summer League je úspešne za nami. V "letnej" lige potvrdili kvalitu dva najlepšie tímy uplynulého ročníka Niké TOP Ligy.

Titul opäť pre Papalalulu

Aktuálny majster Niké TOP Ligy dominoval aj premiérovému ročníku letnej edície. Chalani z Papalalulu neprehrali ani jeden zápas v prvej lige. ďalšiu trofej potvrdili suverénnym výsledkom v poslednom kole, keď si poradili s úradujúcim vicemajstrom 7:0.

Za titulom potiahlo Papalalulu najmä zohraté ofenzívne duo v zložení Peter Lipa - Michal Javnický, ktoré sa v piatich zápasoch postaralo o 18 gólov. 


GPS Ovsište napriek dvom prehrám druhé

Petržalčania okrem súboja s Papalalulu prekvapujúco nestačili ani na Gáďovcov. V poslednom kole ale mohli získať titul práve oni. Museli však tím okolo Miroslava Židzika zdolať a to sa im nepodarilo. Bolo to pre nich extrémne náročné, pretože polovica kádra pred posledným zápasom sezóny odohrala na Mladej Garde kompletné Majstrovstvá Slovenska v kategórii do 23 rokov.

V druhých ligách dominancia Záhradkárov a Spartans

Prvú druholigovú skupinu ovládli hráči FC Corleone. Gól za život nazbieral v tabuľke rovnaký počet bodov (9), rozhodujúci bol napokon vzájomný zápas v druhom kole, ktorý Corleone vyhrali rozdielom triedy 4:1.

V "Béčku" sa najviac darilo Záhradkárom, ktorí stratili iba dva body za remízu 2:2 v poslednom zápase s Defenders. Bez prehry odohrali letnú sezónu aj hráči Spartans. V tabuľke C nazbierali o dva body viac ako FC Catapults.

Posledná tabuľka bola najvyrovnanejšia zo všetkých. Až tri tímy v nej nazbierali zhodný počet bodov (9). Prvé miesto napokon obsadili hráči Farmy Engerau B.

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. PPL Papala 1 9:0 3
2. AFT AFT Wolves 1 9:2 3
3. COR Corpona 1 5:4 3
4. PER Pergami Team 1 4:3 3
5. WH White-Horses 1 3:4 0
6. RED Devils 1 4:5 0
7. FAR Farma Áčka 1 2:9 0
8. FCI FC Individual 1 0:9 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
1. AFT Emil Haladej 5 Gólov
2. COR Ján Vilhan 2 Gólov
3. COR Juraj Mikoláš 2 Gólov
4. AFT Peter Bondra 2 Gólov
5. RED Lukáš Bučko 2 Gólov
6. AFT Lukáš Žilavý 2 Gólov
7. FAR Šimon Spišiak 1 Gólov