|
Redakcia

Vo štvrtok 13.6. sa uskutoční Večer s Niké TOP Ligou

BRA

Tradičné podujatie Večer s Niké TOP Ligou sa uskutoční vo štvrtok 13. júna od 19:00 v pivovare Alžbetka. Súčasťou bude tradične odovzdávanie cien pre najlepších jednotlivcov a tímy v sezóne Jar 2024 a samozrejme tradične taktiež tombola.

Pozývame všetkých hráčov a fanúšikov Niké TOP Ligy na tradičné ukončenie sezóny Jar 2024 pod názvom Večer s Niké TOP Ligou.

Miesto konania bude pivovar Alžbetka - Mickiewiczova 2242/1, Bratislava.

Nezabudnite, že prých 100 pív si vychutnáte zadarmo (takže sa určite oplatí prísť včas).

Súčasťou podujatia bude tradične taktiež tombola, v ktorej môžete vyhrať skvelé ceny.

Zarezervovať si svoje miesta môžete do nedele 9.6.2024 do 23:59 (prípadne do naplnenia kapacity) na TOMTO LINKU.


Dátum a čas: štvrtok 13.6.2024 o 19:00

Miesto: pivovar Alžbetka (Mickiewiczova 2242/1, Bratislava)


Zoznam ocenených tímov a jednotlivcov na večer s Niké TOP Ligou:


1. TOP Liga:

1.miesto: TIKI TAKA
2. miesto: Sťahovanie Bleskovka
3. miesto: Papalalulu
Najlepší strelec: Jakub Hoffman (Real Coholics)

2. TOP Liga - Skupina A

1. miesto: Niké
Najlepší strelec: Roman Babiak (Corpona)

2. TOP Liga - Skupina B

1. miesto: GPS Ovsište
Najlepší strelec: Gabor Bagdan (White Horses)

2. TOP Liga - Skupina C

1. miesto: KAMENI
Najlepší strelec: Filip Baran (KAMENI) a Denis Michalina (SNAILS)

2. TOP Liga - Skupina D

1.miesto: Defenders
Najlepší strelec: Richard Hanák (Defenders)

2. TOP Liga - Skupina E

1.miesto: FC Fyzio.sk
Najlepší strelec: Kristián Urban (Attack Šamorín)

3. TOP Liga - Skupina A

1.miesto: SMER
Najlepší strelec: Samuel Mojžiš (SMER)

3. TOP Liga - Skupina B

1.miesto: FC MMG Barbers
Najlepší strelec: Jaroslav Bobák (Effectix)

3. TOP Liga - Skupina C

1.miesto: FC Black Mamba
Najlepší strelec: Gergely Kálmán (Atlético Samaria)

3. TOP Liga - Skupina D

1.miesto: FC Corleone
Najlepší strelec: Dominik Paxner (FC Corleone)

4. TOP Liga - Skupina A

1.miesto: NEO Bratislava
Najlepší strelec: Filip Duda (Anabaolic Bratislava)

4. TOP Liga - Skupina B

1.miesto: Bratislavskí advokáti B
Najlepší strelec: Radovan Valentín (FC Hrdzavý Trombón)

4. TOP Liga - Skupina C

1.miesto: The Cats
Najlepší strelec: Marián Čačurák (The Cats)

4. TOP Liga - Skupina D

1.miesto: Betonaris
Najlepší strelec: Denis Marák (Betonaris)

4. TOP Liga - Skupina E

1.miesto: Pressburg Team
Najlepší strelec: Štefan Podhorský (VystReal)

4. TOP Liga - Skupina F

1.miesto: Defenders II
Najlepší strelec: Richard Hanák (Defenders II)

submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. Summer league
# Tím Z Skóre Body
1. SHA Shadows 1 12:4 3
2. DEF Defenders 1 8:1 3
3. KMF Miloslavov 1 5:3 3
4. RC Real Coholics 1 3:5 0
5. FEB Farma EB B 1 1:8 0
6. BA BA advokáti 1 4:12 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. Summer league
1. DEF Orion Pastucha 4 Gólov
2. SHA Mikuláš Józsa 2 Gólov
3. KMF Šimon Tomáš 2 Gólov
4. SHA Šimon Peter Rúsek 2 Gólov
5. SHA Vladimir Papko 2 Gólov
6. SHA Oliver Spišiak 2 Gólov
7. RC Samuel Baláž 2 Gólov