|
Stanislav Chudík

Finálové zápasy z Trnavy, Bratislavy a Nitry LIVE na Niké TV

Niké TOP Liga

Už budúci týždeň vyvrcholí jarná časť Niké TOP ligy v Trnave, Bratislave a Nitre. Pre všetkých fanúšikov, ktorí nebudú môcť navštíviť zápasy osobne, máme dobrú správu. Zápasy o medaily si budú môcť pozrieť aj LIVE prostredníctvom živého vysielania na Niké TV.

V utorok spozná šampióna Trnava

V utorok 20. júna spoznáme držiteľa majstrovského titulu v Trnave. Titul bude obhajovať tím Golden Boys, ktorý sa z titulu tešil v predchádzajúcich dvoch sezónach. Ich finálovým súperom bude deväťnásobný majster Atletico Trnava F.C.. Zápas o titul má výkop o 20:15. Ešte predtým ako spoznáme majstra, tak tímy zabojujú aj bronz. V zápase o tretie miesto sa proti sebe postavia F.C. Lions Trnava a Katenačo. Zápas o bronz má výkop o 19:00. Oba zápasy si môžete pozrieť LIVE TU.


Aj finálové zápasy z bratislavskej Niké TOP ligy si budú môcť fanúšikovia malého futbalu a najväčšej amatérskej ligy v malom futbale vychutnať v priamych prenosoch. 21. júna od 19:30 proti sebe nastúpia v zápase o bronz Engerau Boys a Dúbravka Punchers. Po tomto zápase je na programe aj finálový zápas, v ktorom spozná Bratislava nového majstra. Vo finále sa stretne TIKI TAKA a Ako chcete. Finálový zápas má výkop o 20:45. Oba zápasy si môžete pozrieť LIVE TU.


V piatok večer 23. júna spozná svojho majstra aj Nitra. V zápase o tretie miesto nastúpia Túlavé citróny proti Pribinovcom. Zápas o bronz má výkop o 19:00. Vrcholom celej sezóny v Nitre bude finálový zápas medzi Pivkármi, ktorí sú úradujúcim majstrom v Nitre, proti FC Trestnej lavici. Finále má výkop o 20:15. Oba zápasy si môžete pozrieť LIVE TU.

Program finálových zápasov

Trnava utorok 20. júna:
19:00 F.C. Lions Trnava - Katenačo
20:15 Golden Boys - Atletico Trnava F.C.

Bratislava streda 21. júna
19:30 Engerau Boys Bratislava - Dúbravka Punchers
20:45 TIKI TAKA - Ako chcete

Nitra piatok 23. júna:
19:00 Túlavé citróny - Pribinovci
20:15 Pivkári - FC Trestná lavica

submenu

Tabuľka

Business League (BUS) Business League
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Business League (BUS) Business League