|
Juraj Šupák

Niké TOP liga v Bratislave hľadá rozhodcov

BRA

Niké TOP liga v Bratislave hľadá do tímu nové posily - rozhodcov. Ak chceš byť súčasťou najväčšej ligy v malom futbale na Slovensku, tak neváhaj a prihlás sa.


Nový ročník Niké TOP Ligy pomaly ale isto klope na dvere. Pri tejto príležitosti ponúkame jedinečnú možnosť stať sa rozhodcom Niké TOP ligy v Bratislave!

Ak je malý futbal tvojou vášňou, máš skúsenosti s prácou futbalového arbitra a si svedomitý a zainteresovaný tak neváhaj a kontaktuj nás.

Okrem finančnej odmeny 10 EUR za zápas (2x25 minút) ponúkame ďalšie možnosti rozvoja, vzdelávania a prípadnú účasť na prestížnych národných a medzinárodných podujatiach v malom futbale ako sú napr. Niké Superliga, Niké Majstrovstvá Slovenska v malom futbale, EMF Champions League, alebo dokonca Majstrovstvá Európy v malom futbale.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť emailom na: info@topliga.sk alebo telefonicky na čísle +421 911 916 731, kde získajú kompletné informácie (Matúš Kocún - administrátor Niké TOP ligy Bratislava). Všetkým záujemcom ponúkame bezplatné zaškolenie.

Hracie dni sú pondelok, utorok, streda a štvrtok vo večerných hodinách (medzi 18:00 - 22:00). Hráme na ihriskách Pasienky a Mladá Garda. Záujemcom vieme pri výbere miesta, dní a času zápasov vyjsť v ústrety.submenu

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga