Niké TOP Liga z dôvodu lockdownu prerušená

Vzhľadom na vyhlásenie tvrdého lockdownu, ktorý je spojený s viacerými obmedzeniami sme nútení všetky zápasy Niké TOP ligy, ktoré boli naplánované ešte v tejto sezóne Jeseň 2021 odložiť na neurčito.

Priame prenosy zo stredajších zápasov

Obľúbená vyraďovacia fáza začína už túto stredu. Na programe sú štvrťfinálové súboje a taktiež súboje o umiestnenie. Dva zo zápasov vám prinesieme aj v priamom prenose

Vyraďovacia fáza začína!

Súboje v základných skupinách sú za nami a na programe je divácky atraktívne play-off. Hneď úvodné kolo sľubuje poriadne zaujímavé konfrontácie.

Priamy prenos zo zápasu Engerau Boys - Aktivizér

Pred nami sú posledné dohrávky základnej časti v 1. Niké TOP lige. O postupujúcich je prakticky rozhodnuté, dnes večer sa však bude rozhodovať o víťazovi skupiny B. Engerau Boys vyzvú o pozíciu lídra tabuľky Aktivizér.

Bratislavu obletela brazílska samba. Objav sezóny hlásia Pudingáči

Príbeh, ktorý obletel Niké Top Ligu. Dvojica neznámych hráčov z Brazílie pobláznila Bratislavu. Nádherné kombinácie, kreativita a päť gólov v sieti súpera. Taká bola premiéra dvojice Lucas Eduardo a Edson Da Silva v Niké Top Lige. Prečítajte si príbeh brazílskych futbalistov, ktorí si v krátkom časovom horizonte v tíme FC Pudingáči urobili skvelú reklamu.

Súťaž v režime OTP a kontrolovaný vstup na ihrisko

Dobrý deň milí hráči Niké TOP ligy v Bratislave, keďže bratislavský okres je od dnešného dňa v červenej farbe (1. stupeň ohrozenia), tak súťaž Niké TOP liga bude naďalej pokračovať v režime OTP.

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
1. EB Nicolas Pochylý 1 Gólov
2. TIK Martin Bučák 1 Gólov
3. PPL Juraj Kovasich 1 Gólov
4. AFT Lukáš Žilavý 1 Gólov
5. EB Erik Szabo 1 Gólov
6. TIK Michal Malý 1 Gólov
7. TIK Martin Dužek 1 Gólov