Štartuje letná edícia Niké TOP ligy !

Tento rok bolo jednoducho malého futbalu málo, a preto sme sa spoločne na základe spätnej väzby od viacerých tímov rozhodli, že si vynahradíme náročné obdobie bez nášho milovaného športu v letnom období.

Papalalulu ovládli futbalovú Bratislavu

V priebehu týždňa sme sa dočkali záverečných bojov, spoznali sme postupujúcich i zostupujúcich. Okrem toho sme sa dozvedeli aj meno nového šampióna hlavného mesta.

Zoznam ocenených tímov a jednotlivcov v tejto sezóne

Už v stredu 28.7. o 19:00 sa uskutoční tradičný Večer s Niké TOP ligou, na ktorom budú ocenení najlepší jednotlivci a tímy v sezóne JESEŇ 2020. Registračný formulár už obdržali všetci tímoví manažéri - ale pre lepší prehľad uverejňujeme zoznam víťazov v jednotlivých kategóriách.

Issa: Stále máme čím prekvapiť

To, čo sa ešte pred pár mesiacmi javilo ako nemožné, sa konečne naplnilo. Sezóna je takmer za nami. Dnes večer sú na programe záverečné zápasy sezóny. Čerešničkou na torte bude finálový súboj o titul majstra Bratislavy.

Letná sezóna Niké TOP ligy v Bratislave

Víťaza poslednej sezóny Jeseň 2020 sme spoznali ešte len nedávno, keď sa ním stal tím Papalalulu, ktorý v dramatickom finále zvíťazil nad tímom GPS Ovsište v pomere 3:2. My už teraz spúšťame registráciu do letnej sezóny Niké TOP ligy, ktorá prináša mnoho noviniek.

V stredu 28. júla sa uskutoční Večer s Niké TOP ligou

Tradičné podujatie Večer s Niké TOP ligou sa uskutoční už nasledujúcu stredu 28. júla o 19:00 v bare Sundeck. Súčasťou bude tradične tombola a odovzdávanie cien pre najlepších jednotlivcov a tímy v sezóne Jeseň 2020.

O titul zabojujú nováčikovia

Semifinále máme za sebou. Opäť sme sa mali na čo pozerať. Súboje rozhodli, že o trofej budú budúcu stredu nakoniec bojovať ligoví nováčikovia.

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. Summer league
# Tím Z Skóre Body
1. PPL Papala 0 0:0 0
2. RED Devils 0 0:0 0
3. GPS GPS Ovsište 0 0:0 0
4. AS AS 0 0:0 0
5. SHA The Shadows 0 0:0 0
6. GAD Gáďovci 0 0:0 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. Summer league