Výsledkové tornádo v skupine B (Súhrn 3. kola)

Tento týždeň bolo na programe 3. kolo Niké TOP Ligy. V skupine A neprišlo ku žiadnym zmenám v tabuľke a favoriti dokázali potvrdiť papierové predpoklady. Na druhej strane skupina B zažila prekvapivé výsledky, ktoré zapríčinili doslova tornádo vo svojej tabuľke.

Prvá kapitola jarnej 1. Niké TOP Ligy

1. Niké TOP Liga má za sebou svoje prvé kolo, ktoré prinieslo vyrovnané zápasy, ale jednoznačné výhry. Jednou z nich je určite výsledok 9:1, ktorým dokázal favorit ligy Tiki Taka poraziť nováčika FC Nealko, či dominancia Engerau Boys v MMG Zápase Týždňa proti AFT Wolves

Vynútená zmena ihriska

Z dôvodu preloženia zápasu tímu ŠK Slovan Bratislava ženy budú zápasy Niké TOP Ligy Bratislava naplánované na utorok 26.3. hrané na Pasienkoch - odohrané v pôvodných termínoch na náhradnom ihrisku na Štadióne FK Rapid Ružinov (Hrachová 4, 821 05 BA-Ružinov).

Všetko dôležité pred štartom novej sezóny Jar 2024

Nová sezóna Niké TOP Ligy v Bratislave už klope na dvere a štartuje už v pondelok 25.3.2024. Minulý piatok sme zverejnili rozdelenie tímov do skupín 1. - 4. Niké TOP Ligy v Bratislave pre túto sezónu. Na našom webe v časti zápasy nájdete taktiež už aj program prvého hracieho týždňa a všetky termíny úvodných zápasov.

Engerau Boys odchádzajú z Winter Cupu s bronzom!

Niké Winter Cup je za nami a Engerau Boys si z tohto prestížneho podujatia odnášajú bronzové medajle. Naopak AFT Wolves nevyšiel turnaj podľa predstáv. O pocity bezprostredne po turnaji sa s nami podelili manažéri mužstiev Mário Topor (Engerau Boys) a Marek Bujňák z AFT.

Tabuľka

Bratislava (BRA) 3. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. GOB GPS B 2 9:2 6
2. FCF FC Foxes 2 7:6 4
3. RCB RCB 2 7:11 3
4. SMR SMER 2 10:5 3
5. SWI Swiss RE 2 5:7 1
6. GOK Good Kompany 2 1:8 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 3. TOP Liga
1. GOB Dávid Volek 4 Gólov
2. SMR Juraj Čech 4 Gólov
3. SMR Rinor Ljama 2 Gólov
4. GOB Thomas Issa 2 Gólov
5. SMR Miso Bazelides 2 Gólov
6. RCB Matej Babic 2 Gólov
7. SMR Samuel Mojzis 2 Gólov