Engerau Boys odchádzajú z Winter Cupu s bronzom!

Niké Winter Cup je za nami a Engerau Boys si z tohto prestížneho podujatia odnášajú bronzové medajle. Naopak AFT Wolves nevyšiel turnaj podľa predstáv. O pocity bezprostredne po turnaji sa s nami podelili manažéri mužstiev Mário Topor (Engerau Boys) a Marek Bujňák z AFT.

Registrácie do sezóny JAR 2024 spustené

Nová sezóna Niké TOP ligy sa naplno rozbehne už koncom marca. Od dnešného dňa sú registrácie spustené. Tak neváhajte a prihláste svoj tím do najlepšej ligy v malom futbale na Slovensku. Novinka - v Bratislave otvárame taktiež kategóriu pre hráčov nad 35 rokov.

Niké TOP Liga s novou kategóriou nad 35 rokov

Niké TOP Liga v Bratislave začína už svoju 20. sezónu. Viaceré tímy sú s nami už od samého začiatku, z čoho máme obrovskú radosť. Aj na základe dopytu týchto tímov sme sa preto tento rok rozhodli spustiť registráciu do súťaže nad 35 rokov.

Naše tímy zabojujú o výhru na Niké Winter Cupe v Korni

Niké Winter Cup sa nezadržateľne blíži a jeho súčasťou budú samozrejme aj bratislavské mužstvá. Minulý týždeň spoznali svojich súperov pri losovaní základných skupín a teraz je čas sa pozrieť na ambície jednotlivých celkov na tomto tradičnom a prestížnom podujatí, konajúcom sa každoročne v Korni.

Niké TOP liga Winter Cup v číslach

Počas víkendu 13. a 14. januára sa odohral v Bratislave najväčší halový turnaj, ktorého sa celkovo zúčastnilo až 72 tímov. Víkend nabitý kvalitnými zápasmi priniesol radosť hlavne pre Engerau Boys Bratislava a Atletico Trnava, keď prvý menovaný tím ovládol B kategóriu a druhý sa stal víťazom v Áčku.

Poznáme konečné poradie Niké TOP Liga Winter Cupu

Cez víkend sa uskutočnil najväčší halový turnaj na Slovensku - Niké TOP Liga Winter Cup a my už poznáme jeho konečné poradie v oboch kategóriách. V kategórii A sa zúčastnilo 32 tímov a v kategórii B sa zúčastnilo 40 tímov. Na akom mieste skončil váš tím?

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga