TIKI TAKA v čele vďaka pevnej defenzíve aj údernému útoku

Niké TOP liga v Bratislave sa nám už prehupla do druhej polovice základnej časti. Hráči si začínajú užívať aj krajšie počasie, ktoré iba prospieva malému futbalu. Tabuľka je aktuálne pomerne vyrovnaná, keďže medzi miestom zaručujúcim semifinále a miestom, ktoré znamená vypadnutie je len päť bodov. Ešte dva tímy zatiaľ držia šnúru bez prehry.

Majster začal sezónu remízou, kanonáda Engerau Boys

V pondelok odštartoval nový ročník Niké TOP ligy v Bratislave. Titul z minulej sezóny budú na Jar 2023 obhajovať hráči Papalalulu. V prvej lige je šesť tímov. Skvelé gólové divadlo priniesol zápas Corpony a Ako chcete, v ktorom padlo až 19 gólov.

Skvelá akcia na dresy od SZMF a Niké

Nová sezóna Niké TOP Ligy sa pomaly blíži. Slovenský zväz malého futbalu vám prináša ponuku odštartovať ju v nových dresoch. Spoločnosť Niké a SZMF ti na dresy prispejú výraznou sumou. Táto zľava je určená pre všetky tímy pôsobiace v členských súťažiach SZMF - teda aj pre tímy Niké TOP Ligy.

Registrácie do sezóny JAR 2023 spustené!

Nová sezóna Niké TOP ligy sa naplno rozbehne už koncom marca. Od dnešného dňa sú registrácie spustené. Tak neváhajte a prihláste svoj tím do najlepšej ligy v malom futbale na Slovensku.

Na scénu sa vracia Niké TOP Liga Winter Cup

Posledný ročník tohto obľúbeného zimného halového turnaja sa uskutočnil ešte v roku 2020. Pôjde historicky o 6. ročník a z výhry v tom poslednom sa radoval tím Decathlon MFC. Nového víťaza spoznáme už v nedeľu 15. januára 2023.

Majstrovský titul pre Papalalulu

V stredu večer vyvrcholila sezóna Jeseň 2022 v Niké TOP lige v Bratislave. Spoznali sme držiteľov medailí aj samotného majstra.

Tabuľka

Bratislava (BRA) 2. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. RC Real Coholics 8 45:11 20
2. ABB ABB 8 27:23 16
3. PAR PARTNERS 8 35:21 15
4. OLY Olympique 8 15:18 12

štatistiky

Bratislava (BRA) 2. TOP Liga
1. ABB Martin Mikláš 2 Gólov
2. PAR Radovan Suchánek 2 Gólov
3. ABB Roman Bokor 1 Gólov
4. ABB Denis Božik 1 Gólov
5. PAR Michal Purdek 1 Gólov
6. RC Erik Rumanko 1 Gólov
7. RC Samo Habo 1 Gólov