Nula pozitívne testovaných hráčov na COVID-19 v dôsledku účasti na ihriskách Niké TOP ligy

Počas minulého týždňa bol klubovým manažérom tímov Niké TOP ligy v jednotlivých mestách rozoslaný dotazník, prostredníctvom ktorého sme chceli zistiť, či sa vyskytol prípad pozitívne testovaného hráča malého futbalu v dôsledku účasti na zápasoch Niké TOP ligy. Z jednotlivých odpovedí klubových manažérov sme zistili, že žiaden hráč Niké TOP ligy sa nenakazil vírusom COVID-19 v dôsledku účasti na zápase Niké TOP ligy. My vám prinášame súhrnné informácie, ktoré sme z odpovedí získali.

Atraktívny zabezpečený výnos do 10% aj pre hráčov Niké TOP ligy

Partner Niké TOP ligy - spoločnosť QUALITY INVEST a. s. poskytuje atraktívnu investičnú príležitosť nie len pre kupujúcich ale aj pre investorov, ktorí preferujú investície do nehnuteľností pred bankovými investičnými produktami. Investíciou do projektu QI investujete do reálneho stavebného projektu a investori budú odmenení atraktívnym výnosom až do výšky 10% ročne.

Ani jeden z majstrov nie je lídrom

Kým nebolo zakázané organizovanie Niké TOP ligy pre opatrenia týkajúce sa šírenia vírusu COVID-19 sa odohrali tri hracie týždne súťaže. Ani jeden z majstrov zo sezóny Jar 2020 sa momentálne nenachádza v čele svojej súťaže.

Niké TOP liga od dnes prerušená

Aktuálna sezóna Niké TOP ligy Jeseň/2020 je v dôsledku opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR od dnešného dňa (pondelok 12.10.2020) prerušená. Termín reštartu sezóny je nateraz neznámy.

Vlci dali príučku diablom, Pergami prekvapilo majstra

Tretie kolo je za nami a my si tradične zrekapitulujeme to najpodstatnejšie, čo sa v zápasoch prvej ligy v skupine A i B udialo. Viacerí ašpiranti na titul potvrdili svoju silu, dočkali sme sa však aj zopár prekvapení. Tak poďme na to...

Strelci utrhnutí z reťaze

Po dvoch odohraných kolách sa okrem poradia tímov v tabuľke zaujímavo vyvíja aj situácia v súboji strelcov. Zakončovatelia vo viacerých mestách sú pri obrovskej gólovej chuti.

Haladej zostrelil majstra, fantastický obrat Tiki Taka

V druhom kole sme videli nesmierne zaujímavé zápasy. Ozdobou kola bol súboj aktuálneho majstra s jarným víťazom základnej časti. Okrem toho sme videli ďalšie presvedčivé víťazstvo Papalalulu a dramatický zápas Ovsišta s vicemajstrom.

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. PPL Papala 3 24:6 9
2. TIK TIKI TAKA 3 24:7 9
3. FAR Farma Áčka 3 14:12 6
4. ICF iClinic Cafe 3 11:13 4
5. AS AS 3 12:13 3
6. PL Pobrežie 3 7:13 2
7. GPS GPS Ovsište 3 9:20 1
8. FCI FC Individual 3 8:25 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
1. TIK Tomáš Reguly 5 Gólov
2. AS Dávid Brányik 4 Gólov
3. TIK Simon Tichý 4 Gólov
4. PPL Peter Lipa 4 Gólov
5. FAR Jozef Vlašič 4 Gólov
6. FAR Ondrej Volek 4 Gólov
7. AS Ján Jurky 3 Gólov