Pätica rozhodcov z Niké TOP ligy úspešná na testoch WMF

Malý futbal na Slovensku sa posúva míľovými krokmi vpred. Ďalším dôkazom je vysoká úspešnosť slovenských rozhodcov na medzinárodných testoch, ktoré prvýkrát v histórii organizovala Svetová federácia malého futbalu (WMF). Z našej súťaže testy úspešne absolvovali rozhodcovia: Stanislav Cintavý, Tomáš Goga, Štefan Tramita, Marek Havrila (všetci Bratislava) a Miloš Hudák (Prešov).

Kvíz: Poznáš tímy Niké TOP ligy?

Ako dobre poznáš tímy pôsobiace v Niké TOP lige? Pripravili sme si pre vás ďaľší kvíz, v ktorom bude tento krát potrebné vymenovať všetky tímy z našej súťaže, ktoré sa zúčastnili Niké Majstrovstiev Slovenska v malom futbale v roku 2020. Z názvov tímov sme pre ľahšie hádanie odstránili skratky (F.C., TJ,...). Tak čo, koľko tímov sa ti podarilo uhádnuť?

Ako dobre poznáte Niké TOP ligu?

Momentálne protipandemické opatrenia bohužiaľ stále neumožňujú pokračovanie súťaží v malom futbale. My sme si preto pre vás pripravili jemné rozptýlenie v podobe kvízu, v ktorom môžete dokázať ako veľmi našu súťaž poznáte.

Jozef Antol: Naše úspechy sú odrazom tímovej práce

Posledným z miest, v ktorom odštartovala sezóna Jeseň 2020, ktorá je momentálne bohužiaľ prerušená je Prešov. V hlasovačke, ktorá prekonávala všetky rekordy na sociálnych sieťach Niké TOP ligy nakoniec zvíťazil tím WILLPAN STARS nad družstvami LOS POLLOS HERMANOS a Eli Academy. My sme si preto pre vás pripravili rozhovor s ich manažérom Jožkom Antolom.

Matúš Šturdík: Malý futbal je pre nás šport číslo jedna

Našou štvrtou zastávkou na ceste za manažérmi tímov pôsobiacich v mestách Niké TOP ligy bola tento krát Nitra. Spomedzi tímov: Trogári, FC Trestná Lavica a Túlavé Citróny obdržal najviac hlasov práve tím FC Trestná Lavica. My sme si preto pripravili rozhovor s ich tímovým manažérom Matúšom Šturdíkom, ktorý nám bližšie predstavil fungovanie ich mužstva.

Timo Keher: Sme komunita ľudí, ktorú spájajú dlhoročné priateľstvá

Po veľmi úspešných hlasovačkách o rozhovory s manažérmi tímov, ktoré sa uskutočnili v Bratislave a Trnave, sme tento týždeň zavítali do Piešťan. Z trojice tímov: 365Gym Team, MUSHLA S.C. a FC DART ste si jednoznačne zvolili druhý menovaný. My sme preto vyspovedali ich vedenie v zložení Timotej Keher, ktorý je za tím zodpovedný po organizačnej stránke a Adam Herman, ktorý je zodpovedný za herný prejav tímu na ihrisku.

Malý futbal zaradený medzi športy s nízkym rizikom

Po dlhšom čase zasvietilo malému futbalu svetielko nádeje na konci tunela. Je možné, že sa za istých podmienok dostaneme už čoskoro na umelý trávnik. Pomôcť by nám k tomu mala novinka, s ktorou prišlo pred pár dňami Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Peter Kozák: Potešil by nás titul v Trnave

Po minulotýždňovom rozhovore s manažérom bratislavského tímu AFT Wolves - Marekom Bujňákom sme sa presunuli trocha severnejšie do Trnavy. Napínavé hlasovanie o rozhovor na našom facebookovom a instagramovom účte nakoniec na svoju stranu naklonil tím Young Boys Trnava. My sme sa tak porozprávali o rôznych nielen futbalových témach s ich manažérom Peťom Kozákom.

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. PPL Papala 3 24:6 9
2. TIK TIKI TAKA 3 24:7 9
3. FAR Farma Áčka 3 14:12 6
4. ICF iClinic Cafe 3 11:13 4
5. AS AS 3 12:13 3
6. PL Pobrežie 3 7:13 2
7. GPS GPS Ovsište 3 9:20 1
8. FCI FC Individual 3 8:25 0

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
1. TIK Tomáš Reguly 5 Gólov
2. AS Dávid Brányik 4 Gólov
3. TIK Simon Tichý 4 Gólov
4. PPL Peter Lipa 4 Gólov
5. FAR Jozef Vlašič 4 Gólov
6. FAR Ondrej Volek 4 Gólov
7. AS Ján Jurky 3 Gólov