Kto postúpi do finále?

Už v pondelok večer sú na programe semifinálové zápasy Niké TOP ligy v Bratislave. Zápasy sa odohrajú večer o 21:00.

Dráma až do posledných minút

V stredu večer sa odohralo posledné kolo nadstavby v skupinách TOP 6 a O umiestnenie. Na základe výsledkov sme spoznali tímy, ktoré zabojujú o medaily, taktiež tímy, ktoré sa v lige zachránili alebo sa s prvou ligou lúčia a zostupujú o súťaž nižšie.

Vo štvrtok 1. decembra sa uskutoční Večer s Niké TOP Ligou

Tradičné podujatie Večer s Niké TOP Ligou sa uskutoční vo štvrtok 1. decembra od 19:00 v ikonickom bratislavskom športovom bare SPORT Pub u Belasých. Súčasťou bude odovzdávanie cien pre najlepších jednotlivcov a tímy v sezóne Jeseň 2022.

Posledné kolo nadstavby rozhodne o všetkom

V stredu sa odohrá posledné kolo nadstavby v skupinách TOP 6 a O umiestnenie. V zápasoch pôjde skutočne o veľa, keďže až posledné duely rozhodnú o tom, kto bude bojovať o medaily, kto sa zachráni a kto nakoniec zostúpi.

Súboj o pozíciu lídra

Vo štvrtok nás čaká predposledné kolo nadstavbovej časti v skupinách FINAL 6 a O umiestnenie. V skupine FINAL 6 sa môžu fanúšikovia tešiť na zápas o prvé miesto. Zápasy sa odohrajú v stredu večer.

Westerm camp v čele len o skóre

V stredu večer sa odohrali zápasy 3. kola nadstavby v skupinách FINAL 6 a O umiestnenie. Zápasy tímov bojujúcich v skupine FINAL 6 priniesli tesné a napínavé stretnutia.

Nadstavba sa prelomila do druhej polovice

Tento týždeň je na programe tretie kolo nadstavby Niké TOP ligy. Čakajú nás viaceré zaujímavé zápasy, ktoré môžu o mnohom napovedať. Nadstavba sa láme do svojej druhej polovice. Stretnutia sa odohrajú v stredu večer.

Otočky, drámy aj jednoznačné víťazstvá

Druhé kolo nadstavby je za nami. V skupine TOP 6 máme nového lídra. V skupine O umiestnenie sa GPS Ovsište osamostatnilo v pozícii lídra. Boli sme svedkami tesných duelov, otočiek ale tiež suverénnych víťazstiev.

Tabuľka

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
# Tím Z Skóre Body
1. ACH Ako chcete 5 26:24 12
2. DP DPunchers 5 23:17 8
3. AFT AFT Wolves 5 17:17 7
4. ELD El Dvory Uni. 5 18:17 7
5. TIK TIKI TAKA 5 20:19 6
6. BO Biela Orava 5 19:29 2

štatistiky

Bratislava (BRA) 1. TOP Liga
1. BO Jozef Volček 11 Gólov
2. ACH Jaroslav Hrdina 10 Gólov
3. DP Simon Tichý 7 Gólov
4. TIK Tomáš Reguly 7 Gólov
5. ACH Tomáš Kadik 7 Gólov
6. ELD Adam Petrušek 5 Gólov
7. DP Michal Bohmer 5 Gólov